نویان شیمی ایستا - مواد اولیه شیمیایی
تماس با ما: 09129573799 - 02140881343
نویان شیمی ایستا - مواد اولیه شیمیایی
تماس با ما: 09129573799

مالئیک انیدرید (Maleic anhydride)

مالئیک انیدرید(Maleic anhydride)

مالئيک انیدرید (Maleic anhydrid) با فرمول شیمیایی (C۴H۲O۳) یک ترکیب شیمیایی سفید رنگ با بویی تند است که در واقع شامل فاقد آب (آبگیری شده) است.این ماده در تولید پوشش ها و رزین های صنعتی به کار می رود.

این ماده در دمای 113 درجه فارنهایت ذوب می شود. هم به صورت جامد وهم در حالت مذاب حمل می شود. نقطه اشتعال 218 درجه فارنهایت دارد و دارای دمای احتراق خودکار 890 درجه فارنهایت است.برای ساخت رنگ و پلاستیک و سایر مواد شیمیایی استفاده می شود.

انیدرید مالئیک از مواد حد واسط با اهمیت در صنایع پایین دست پتروشیمی است که سالیانه به مقدار قابل توجهی در جهان به مصرف می رسد.این ماده تحت تاثیر کاتالیزور مناسب به فرم های ایزومری خود یعنی اسید فوماریک و سپس اسید مالئیک تبدیل می شود.

مالئیک انیدرید

مالئیک انیدرید (Maleic anhydride)

کاربردهای انیدرید مالئيک:

در تولید رزین پلی استر غیر اشباع، تولید کوپلیمرها، افزودنی روغن موتور، تولید اسید فرماریک، مواد شیمیایی کشاورزی شامل تولید سموم دفع آفات نباتی نظیر مالئیک هیدرازید و کاپتان، تولید بوتان دی ال به عنوان حلال، تولید تتراهیدروفوران که خود مصرف حلال داشته و ماده اولیه ساخت پلی اتر گلیکول است و سایر مصارف شامل تولید رزین آلکید، نرم کننده، تولید اسید سولفوسوکسینیک(ماده ای فعال در نساجی، تولید سموم، پلیمریزاسیون امولسیونی)

  • فروش مالئيک انیدرید
  • مالئيک انیدرید اروکم چین
  • بسته بندی در کیسه های 25 کیلوگرمی

موجود در انبار تهران

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت تماس حاصل بفرمایید.

مدیریت فروش امامی
02177093815-09129573799

امتیاز دهید

سایر محصولات نویان شیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
منو
خانه
تماس با ما